Kinesioteipimine läbi praktika
Kursuse kood TSC0014/3
Toimumise aeg 14.02.2014
Toimumise koht Tondi 55 (II korrus), Tallinn
https://maps.google.com/
Sihtgrupp Osalema on oodatud personaal- , rühma- ja noortetreenerid, pereõed, massöörid, sportlased ja sportlaste tugimeeskonna liikmed.

Eesmärk saada ülevaade kinesioteibi kasutamisest vigastuste ennetamisel ning kergemate skeletilihassüsteemivigastuste raviks.
Sisu Esimene tund on teooria kinesioteipmisest ning järgmised 3 tundi saavad kõik osalejad läbi teha teipimised enamlevinud piirkondadele nii täiskasvanutele kui ka noorsportlastele. Kõik osalejad saavad ühe rulli kinesioteipi, millega praktiseerida kohapeal ja hiljem kasutada igapäevatöös.
Õpiväljundid omab praktilist baasoskust kinesioteibi kasutamisest vigastuste ennetamisel ning kergemate skeletilihassüsteemivigastuste ravis.
Lõpetamistingimused Seminarile on vajalik kaasa võtta käärid!
Maht 4 akadeemilist tundi (kontaktõpe 4 tundi)
Kursuse lõpetamisel väljastatav dokument TLÜ tõend
Koolitajad Lauri Rannama, tunnustatud spordifüsioterapeut (Füsioteraapia Kliinik OÜ). On olnud spordifüsioterapeut üle 10 aasta, tegelenud paljude eesti tippsportlastega. Osalenud füsioterapeudina 5 olümpiamängudel ja mitmetel teistel suurvõistlustel.
Kursuse hind 35 EUR (osaleja, hinnale ei lisandu km)
Loengu osalustasu on 35€, kohapeal (14.02.2014) 40€ (sisaldab loengu materjale, kohvipausi ja üht rulli kinesioteipi). Osaleja saab Tallinna Ülikooli tunnistuse 4 täiendkoolitustunniga, mis on vajalikud treeneri kutsekvalifikatsiooni säilitamiseks.
Korraldaja Terviseteaduste ja Spordi Instituut, Katrin Soidra-Zujev, 699 6555, katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Registreerimise tähtaeg 01.02.2014
 
AJAKAVA
aeg teema koolitaja + asutus ruum
 14.02.2014    10:00-14:00 Kinesioteipimine läbi praktika Lauri Rannama Tondi 55 (II korrus, ruum 212), Tallinn
 
DOKUMENDID
Kutse seminarile