LTC0551/1 - Beebide võimlemine 6-12 kuud

Osalejate arv on täis!
Registreerimine on lõppenud!

Toimumise aeg

09.03.2024

Registreerimise tähtaeg

03.03.2024

Toimumise koht

Kindluse Spordihoone (Roheluse tee 4, Järvekülas)
https://raespordikeskus.ee/kontakt/

Maht

6 akadeemilist tundi (kontaktõpe 6 tundi)

Sihtgrupp

aktiivselt beebide võimlemisega tegelejad treenerid, liikumisõpetajad, huviringide juhid, spetsialistid või harrastajad, kes näevad algõpetuse teadmiste täiendamises erialast arenguvõimalust; füsioterapeudid, kes tegelevad beebidega

Eesmärk

saada ülevaade beebide võimlemise lähtekohadest, läbida võimlemise põhilähtekohad ja harjutusvara, õppida analüüsima juhendajana oma tegevust ja tunni läbiviimist.

Sisu

Beebide kehalise arengu tasemed. Beebide võimlemise alustalad ja ohud. Baasharjutused erinevas vanuserühmas beebidele ja nende funktsionaalsus. Ealised arengut toetavate harjutuste seotud ülesehitamine. Tasakaalustatud emotsionaalse ja füüsilise tegevuse läbiviimine. Võimlemise põhilähtekohad, Harjutusvara läbi tegemine

Õpiväljundid

teab, kuidas juhendada beebisid võimlemisel, juhendab mängulisi tegevusi, teab võimelmise algtõdesid ja planeerib harjutusvara.

Eeldused

kuulumine sihtrühma

õpikeskkond

Tagatud on kaasaegsed, õppeprotsessi ja praktilist tegevust toetavad ruumid: olemas on vajalik tehnika, võimalus ruumi vastavalt vajadusele kujundada, praktilise tegevuse läbiviimiseks. Tagatud peab olema maas mattidel harjutusvara sooritamise võimalus.

koolitaja kompetentsus

Solvi Kruus on treeneriharidusega beebide- ja väikelaste võimlemisõpetaja ning tegutsenud beebinduse valdkonnas juba üle 20 aasta. 1987 omandas hariduse Tartu Riiklikus Ülikoolis treener-õpetajana kergejõustiku erialal. 1990-1997 pühendus kolme lapse kasvandamise, rõhuasetusega ujumine ja aktiivne tegelus ning muusikatunnid. 1997 omandas massööri eriala Kosmeetikute-ja Juuksurite erakoolis. (klassikaline massaaz ja sissejuhatus beebidemassaazi). 2003-2005 osales Rahvatantsujuhtide Koolitusel. 2013-2020.a. on olnud Tallinna Võimlemispidude beebide-ja väikelaste võimlemiskavade autor ja lavastaja. On läbinud täiendkoolitused füsioteraapia, beebide-väikelasteujumise, akrobaatika, tantsu ja folkloori alal.

Lõpetamistingimused

Seminar toimub loenguna ja praktilise näitliku tegevusena, harjutusvara läbivad osalejad ise praktikas, kasutades abivahendina nukku.

Kursuse lõpetamisel väljastatav dokument

TLÜ tõend

Koolitajad

Solvi Kruus

Kursuse hind

85 EUR (osaleja, hinnale ei lisandu km)
Sisaldab koolitusmaterjale TLÜ täiendkoolitustõendid mahus 6 ak tundi.

Korraldaja

Loodus- ja terviseteaduste instituut, Katrin Soidra-Zujev, 6409443, katrin.soidra-zujev@tlu.ee

Minimaalne osalejate arv

12

AJAKAVA

aeg teema koolitaja + asutus ruum
09.03.2024 10:00-15:15 loeng, seminar Solvi Kruus