Auditeerimine
Kursuse kood YKC0027/2
Toimumise aeg 17.01.2018
Toimumise koht Tallinn, Uus-Sadama 5, M-648
http://www.tlu.ee/et/ylikool/Linnak
Sihtgrupp Keskmiste ja suurte ettevõtete juristid, riskijuhid, vastavusjuhid, IT juhid, kelle tegevuse osa on suuremahuline kliendiandmete töötlemine; tulevased andmekaitseametnikud era- või avalikus sektoris.
Eesmärk omandada teadmisi auditi läbiviimise protsessist ja tõsta isikuandmete töötleja turvameetmete alast teadlikkust
Sisu Auditeerimise eesmärk. Auditeerimise protsess. Suurtele ja tundlikele andmekogudele suunatud audit. Isikuandmete kaitse audit. Isikuandmete kaitse vastavus- ja valmidusauditit. Isikuandmete töötlemisega seotud tegevuste vastavus asutuses organisatsiooni isikuandmete kaitse poliitika ja protseduuridega. Võimalikud probleemid ja nõrkused asutuse isikuandmete töötlemise juhtimise süsteemis. Aruandluse vormistamine.
Õpiväljundid teab ja tunneb auditi läbiviimise protsessi, oskab hinnata, kas isikuandmete töötlemisega seotud tegevused asutuses on vastavuses organisatsiooni isikuandmete kaitse poliitika ja protseduuridega ning vastavad isikuandmete kaitse seaduse nõuetele.
Eeldused Keskmiste ja suurte ettevõtete juristid, riskijuhid, vastavusjuhid, IT juhid, kelle tegevuse osa on suuremahuline kliendiandmete töötlemine; tulevased andmekaitseametnikud era- või avalikus sektoris.
Lõpetamistingimused Auditi läbiviimine kas reaalses olukorras või rollimänguna ja auditi aruande kaitsmine seminari vormis.
Õpikeskkond Tallinna Ülikooli linnak
Koolitaja kompetentsus asjatundja auditeerimises
Maht 6 akadeemilist tundi (kontaktõpe 4 tundi, iseseisevõpe 2)
Kursuse lõpetamisel väljastatav dokument TLÜ tõend
Koolitajad Jaan Oruaas
Kursuse hind 84 EUR (osaleja, hind sisaldab käibemaksu)
Minimaalne osalejate arv 15
Korraldaja Ühiskonnateaduste instituut, Marika Kutškova, 6409 456, taienduskoolitus_yti@tlu.ee
Registreerimise tähtaeg 11.01.2018
 
AJAKAVA
aeg teema koolitaja + asutus ruum
 17.01.2018    13:00-16:15 Auditeerimine Jaan Oruaas M-648